Inne obszary działania Adidasa

inne-obszary-dzialania-adidasa

Buty Adidas to jedne z najbardziej rozpoznawalnych produktów niemieckiego producenta, który od kilkudziesięciu lat obecny jest na rynku. Portfolio tej firmy jest oczywiście znacznie bogatsze i obejmuje nie tylko wiele dyscyplin sportowych, ale również takie obszary jak kosmetyki.

Dodatkowo firma angażuje się w rozmaite projekty badawcze, które nie tylko znacznie usprawniają technologie stosowane przy tworzeniu butów i odzienia, ale również mają spory wpływ na konstruowanie rozmaitych przyrządów, służących każdemu sportowcowi. Takie podejście sprawia, iż Adidas cieszy się uznaniem wielu osób oraz przedsiębiorstw i organizacji.

Co ciekawe, firma stara się działać również na polach nie związanych ze sportem. Osoby stojące za sukcesem marki mają świadomość, iż w dzisiejszych czasach niezbędne jest rozmaite podejście do klientów, a oferowanie doskonałego produktu to tylko połowa drogi. Dlatego też ten właśnie przedsiębiorca stara się organizować różnego rodzaju imprezy, które niekoniecznie związane są ze sportem. Jedną z nich jest „Adidas Originals Rocks The Floor”, będąca połączeniom kilku najważniejszych sfer związanych z kulturą hip- hopową. Festiwal ten stał się doskonałą okazją do spotkania się wielu osób, zarówno z Polski jak i innych krajów, dzięki czemu możliwa była integracja środowisk pod egidą Adidasa. Jest to kolejny dowód na to, iż „bezduszne korporacje” również są w stanie stworzyć coś, co przyniesie sporo radości młodym ludziom.